Bestuursinformatie

Voorzitter College van Bestuur

Paul van Maanen 

T: (030) 754 62 57
E: p.vanmaanen@rocmn.nl

Paul van Maanen, voorzitter College van Bestuur

Lid College van Bestuur

Kees Rutten 

T: (030) 754 83 40
E: k.rutten@rocmn.nl

Kees Rutten, lid College van Bestuur

Directeur college

Bas van den Brand

E: b.vandenbrand@rocmn.nl
T: (030) 754 2700
M: 06 41 48 53 50

Bas van den Brand, directeur college

Directeur college

Robert Koch, directeur college

Directeur College

Henk Schotpoort

E: h.schotpoort@rocmn.nl
T: (030) 754 60 61
M: 06 34 55 23 08

Henk Schotpoort, directeur college

Directeur college

Eric Holtman

E: e.holtman@rocmn.nl
T: (030) 754 13 00
M: 06 41 66 08 58

Eric Holtman, directeur college

Directeur college

Suzanne Staal

E: s.staal@rocmn.nl 
T: (030) 754 25 00
M: 06 24 82 66 20

Suzanne Staal, directeur college

Directeur college

Rene Gelens

E: r.gelens@rocmn.nl
T: (030) 754 73 04
M: 06 24 82 67 04

Rene Gelens, directeur college

Directeur college

Michel Labij a.i.

E: m.labij@rocmn.nl
T: (030) 754 63 07
M: 06 24 80 62 36

Michel Labij, directeur college

Directeur college

Ruud van Diemen

E: r.vandiemen@rocmn.nl
T: (030) 754 68 08
M: 06 15 94 48 12

Ruud van Diemen, directeur college

Rector VAVO Lyceum

Monique Keesom

E: m.keesom-steenaart@rocmn.nl
T: (030) 754 2000
M: 06 28 47 07 41

Keesom

Directeur Marketing & Communicatie

Nicoline Meijer

E: n.meijer@rocmn.nl
T: (030) 754 75 45
M: 06 40 49 20 46

Nicoline Meijer, directeur Marketing & Communicatie

Directeur ICT & Informatie Management

Syta de Boer

E: syta.deboer@rocmn.nl
T: (030) 754 65 25
M: 06 40 83 16 49

Syta de Boer, Directeur Informatie Management

Directeur Facilitair Bedrijf

Marc van der Klok

E: m.vanderklok@rocmn.nl
T: (030) 754 78 02
M: 06 24 82 81 75 

Marc van der Klok, directeur Facilitair Bedrijf

Directeur Dienst Onderwijs Services (DOS)

Marieke Reef

E: m.reef@rocmn.nl
T: (030) 754 72 71
M: 06 20 61 28 65

Marieke Reef, directeur Dienst Onderwijs Services (DOS)

Directeur Onderwijs & Innovatie

Vincent de Bijl

E: v.debijl@rocmn.nl
T: (030) 754 61 10
M: 06 20 95 70 93

Vincent de Bijl, directeur Onderwijs & Innovatie

Raad van Toezicht

Drs. J.A.C.F. (Jasper) Tuijtel (voorzitter)
Dhr. A. (Arie) Brienen
Drs. E.H.J. (Edwin)  Kok MBA      
Mevr. C.C.M. (Corrie) Noom
Mevr. Drs. A.E. (Afien) Spreen

Heb je vragen?

Vraag het ons voorlichtingscentrum: