Meeloopdagen bij ROC Midden Nederland

Zit jij in de vierde klas van het vmbo of de havo? En twijfel je nog over je mbo studiekeuze? Meld je dan aan voor een meeloopdag. Deelname aan een meeloopdag (proefstuderen) is voor vierdejaars leerlingen die nog twijfelen over hun aanmelding en die al wel een open dag en/of MBO-Oriëntatieworkshop hebben bezocht.

Aanmelden
Aanmelden voor een meeloopmiddag is verplicht. 
Hieronder vind je een overzicht van de mogelijkheden en de contactpersonen. Wil je meelopen, stuur dan een mail met daarin je voor- en achternaam, leerjaar en huidige opleiding en waarom je graag mee wilt lopen. We nemen dan contact met je op.

Staat de opleiding van jouw keuze er niet bij? Dan kun je daar helaas geen individuele meeloopdag volgen. 

Verhinderd?
Heb je een afspraak gemaakt en kun je toch niet komen? Meld je dan netjes af bij de contactpersoon met wie je een afspraak hebt gemaakt. 

Business & Administration College

Business & Administration College Amersfoort

Business & Administration College Utrecht

Bouw & Interieur College

Bouw & Interieur College Amersfoort

Bouw & Interieur College Nieuwegein

  • Ontwerpend Meubelmaker, Bouwkunde en Civiele techniek. Maak hiervoor een afspraak met Michiel Troost via m.troost@rocmn.nl
  • Alle niveau 2- en 3-opleidingen Bouw & Interieur College Nieuwegein. Maak hiervoor een afspraak met Bas Nulkes via b.nulkes@rocmn.nl

Creative College

  • Evenementenorganisatie. Maak een afspraak met Veronique Bouwhuis via v.bouwhuis@rocmn.nl
  • Podium- en Evenemententechniek, en audiovisuele productie. Maak een afspraak met Jolande Prins via j.prins@rocmn.nl

Gezondheidszorg College

Gezondheidszorg College Amersfoort

 

Horeca & Toerisme College

ICT College

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Carmel Jansen via c.jansen@rocmn.nl

Media, ICT & Design College

Sport College

Sport College Amersfoort

Sport College Utrecht

Tech College

Tech College Amersfoort

  • Mechatronica, Constructiewerk en Werktuigbouwkunde. Maak een afspraak met John van Opijnen via j.vanopijnen@rocmn.nl
  • Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 2 en 3. Maak een afspraak met John van Opijnen via j.vanopijnen@rocmn.nl
  • Smart Building, Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 4. Maak een afspraak met Erwin Krijt via e.krijt@rocmn.nl 
  • Human Technology. Maak een afspraak met Sedat Cakmak via s.cakmak@rocmn.nl

Tech College Nieuwegein

  • Middenkader Engineering, niveau 4. Maak een afspraak met Mirjam van Rooijen via m.a.m.vanrooijen@rocmn.nl
  • Werktuigbouwkunde, Mechatronica, Verspanen, Constructiewerk, Installatietechniek, Elektrotechniek, bbl-opleidingen. Maak een afspraak met Timo van Nuenen via t.vannuenen@rocmn.nl

Veiligheid & Defensie College

Welzijn College

Welzijn College Amersfoort

Welzijn College Utrecht

  • Maatschappelijke Zorg. Maak een afspraak met Sigrid Hagen via s.hagen@rocmn.nl

Heb je vragen?

Studiekeuzevragen? Vraag het ons voorlichtingscentrum: