Meeloopdagen bij ROC Midden Nederland

Zit jij in de vierde klas van het vmbo of de havo? En twijfel je nog over je mbo studiekeuze? Meld je dan aan voor een meeloopdag. Deelname aan een meeloopdag (proefstuderen) is voor vierdejaars leerlingen die nog twijfelen over hun aanmelding en die al wel een open dag en/of MBO-Oriëntatieworkshop hebben bezocht.

Meelopen kan van januari tot en met mei.

Hieronder vind je een overzicht van de mogelijkheden. Wil je meelopen, stuur dan een mail met daarin je voor- en achternaam, je leerjaar en huidige opleiding en waarom je graag mee wilt lopen.

Staat de opleiding van jouw keuze er niet bij? Dan kun je daar helaas geen individuele meeloopdag volgen. 

Aanmelden
Aanmelden voor een meeloopmiddag is verplicht. 

Heb je een afspraak gemaakt en kun je toch niet komen? Meld je dan netjes af bij de contactpersoon met wie je een afspraak hebt gemaakt. Let op: dit is geen MBO-Oriëntatieworkshop, voor een MBO-Oriëntatieworkshop kun je je aanmelden via zoekjouwmbo.

Business & Administration College

Business & Administration College Amersfoort

  • Juridisch Medewerker, Business, Sales & Finance en International Business Studies. Maak een afspraak met Marianne Deamen via m.daemen@rocmn.nl

Business & Administration College Utrecht

Bouw & Interieur College

Bouw & Interieur College Amersfoort

Bouw & Interieur College Nieuwegein

  • Ontwerpend Meubelmaker, Bouwkunde en Civiele techniek. Maak hiervoor een afspraak met Michiel Troost via m.troost@rocmn.nl
  • Alle niveau 2- en 3-opleidingen op deze locatie. Maak hiervoor een afspraak met Bas Nulkes via b.nulkes@rocmn.nl

Creative College

  • Evenementenorganisatie. Maak een afspraak met Veronique Bouwhuis via v.bouwhuis@rocmn.nl
  • Podium- en Evenemententechniek, en audiovisuele productie. Maak een afspraak met Jolande Prins via j.prins@rocmn.nl

Gezondheidszorg College

Gezondheidszorg College Amersfoort

 

Horeca & Toerisme College

ICT College

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Carmel Jansen via c.jansen@rocmn.nl

Media, ICT & Design College

  • Mediavormgeving, Mediaredactie en Mediaproductie. Maak een afspraak met Hilda de Jong via h.dejong@rocmn.nl
  • IT Sytems & Security niveau 3 & 4 en Softwaredevelopment.  Maak een afspraak met Renate Ottenkamp via r.ottenkamp@rocmn.nl

Sport College

Sport College Amersfoort

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Rene Koch via koch.rene@rocmn.nl

Sport College Utrecht

Tech College

Tech College Amersfoort

  • Mechatronica, Constructiewerk en Werktuigbouwkunde. Maak een afspraak met John van Opijnen via j.vanopijnen@rocmn.nl
  • Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 2 en 3. Maak een afspraak met John van Opijnen via j.vanopijnen@rocmn.nl
  • Smart Building, Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 4. Maak een afspraak met Erwin Krijt via e.krijt@rocmn.nl 
  • Human Technology. Maak een afspraak met Sedat Cakmak via s.cakmak@rocmn.nl

Tech College Nieuwegein

  • Middenkader Engineering, niveau 4. Maak een afspraak met Mirjam van Rooijen via m.a.m.vanrooijen@rocmn.nl
  • Werktuigbouwkunde, Mechatronica, Verspanen, Constructiewerk, Installatietechniek, Elektrotechniek, bbl-opleidingen. Maak een afspraak met Timo van Nuenen via t.vannuenen@rocmn.nl

Veiligheid & Defensie College

Welzijn College

Welzijn College Amersfoort

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Natasja Huisman via n.huisman@rocmn.nl

Welzijn College Utrecht

  • Maatschappelijke Zorg. Maak een afspraak met Sigrid Hagen via s.hagen@rocmn.nl

Heb je vragen?

Studiekeuzevragen? Vraag het ons voorlichtingscentrum: