Meeloopdagen bij ROC Midden Nederland

Zit jij in de vierde klas van het vmbo of de havo? En twijfel je nog over je mbo studiekeuze? Meld je dan aan voor een meeloopdag. Dat kan van januari t/m juni.
Deelname aan een meeloopdag (proefstuderen) is voor vierdejaars leerlingen die nog twijfelen over hun aanmelding en die al wel een open dag en/of MBO-Oriëntatieworkshop hebben bezocht.

Aanmelden
Aanmelden voor een meeloopdag is verplicht. Hieronder vind je een overzicht van de mogelijkheden en de contactpersonen. Wil je meelopen, stuur dan een mail met daarin je voor- en achternaam, leerjaar en huidige opleiding. Vertel ook kort waarom je graag mee wilt lopen. We nemen dan contact met je op.

Staat de opleiding van jouw keuze er niet bij? Dan kun je daar helaas geen individuele meeloopdag volgen.

Verhinderd?
Heb je een afspraak gemaakt en kun je toch niet komen? Meld je dan netjes af bij de contactpersoon met wie je een afspraak hebt gemaakt.

Beauty College

Beauty College Utrecht

  • Haarverzorging & Schoonheidsverzorging. Maak hiervoor een afspraak met Paulien Drese via @email

Business & Administration College

Business & Administration College Amersfoort

Business & Administration College Utrecht

Bouw & Interieur College

Bouw & Interieur College Amersfoort

Bouw & Interieur College Nieuwegein

  • Ontwerpend Meubelmaker, Bouwkunde en Civiele techniek. Maak hiervoor een afspraak met Gijs Spruytenburg via g.spruytenburg@rocmn.nl
  • Alle opleidingen van Hout en Interieur & Wonen. Maak hiervoor een afspraak met Anke van Weert via a.vanweert@rocmn.nl

Creative College

  • Evenementenorganisatie. Maak een afspraak met Veronique Bouwhuis via v.bouwhuis@rocmn.nl
  • Podium- en Evenemententechniek en Audiovisuele Productie. Maak een afspraak met Jolande Prins via j.prins@rocmn.nl

Gezondheidszorg College

Gezondheidszorg College Amersfoort

Gezondheidszorg College Utrecht

  • Laboratoriumtechniek. Maak hiervoor een afspraak met Nicolle van den Heuvel via @email

Horeca & Toerisme College

ICT College

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Carmel Jansen via c.jansen@rocmn.nl

Media, ICT & Design College

  • Mediavormgeving, Mediaredactie en Mediaproductie. Maak een afspraak met Rosanne Camps via r.camps@rocmn.nl
  • IT Sytems & Security niveau 3 & 4 en Softwaredevelopment. Maak een afspraak met Rosanne Camps via @email

  • Servicemedewerker ICT (niveau 2, brede opleiding). Maak een afspraak met Ditte Spek via d.spek@rocmn.nl 

Sport College

Sport College Amersfoort

Sport College Utrecht

Tech College

Tech College Amersfoort

  • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Sedat Cakmak via s.cakmak@rocmn.nl

Tech College Nieuwegein

Welzijn College

Welzijn College Amersfoort

Heb je vragen?

Studiekeuzevragen? Vraag het ons voorlichtingscentrum: