Aanmelden voor een meeloopdag

Zit jij in de vierde klas van het vmbo of de havo? En twijfel je nog over je mbo studiekeuze? Dan kan je je aanmelden voor een meeloopdag. Deelname aan een meeloopdag is voor vierdejaars vo-leerlingen die nog twijfelen over hun aanmelding en die al wel een open dag en/of doemiddag hebben bezocht.

Meelopen kan van januari tot en met mei.

Hieronder vind je een overzicht van de mogelijkheden. Wil je meelopen, stuur dan een mail met daarin je voor- en achternaam, je huidige klas en opleiding en waarom je graag mee wilt lopen.
Aanmelden betekent komen. Ben je toch verhinderd? Stuur dan tijdig een berichtje.

Staat de opleiding van jouw keuze er niet bij? Dan kun je hier helaas geen individuele meeloopdag volgen.

Automotive College

  • Carrosserietechniek, Motorvoertuigentechniek en Management/Sales. Maak een afspraak met Jacoline Starreveld via automotivecollege@rocmn.nl

Business & Administration College

Business & Administration College Amersfoort

  • Juridisch Medewerker, Business, Sales & Finance en International Business Studies. Maak een afspraak met Marianne Deamen via m.daemen@rocmn.nl

    Business & Administration College Utrecht

    Bouw & Interieur College

    Bouw & Interieur College Amersfoort

      Bouw & Interieur College Nieuwegein

      • Ontwerpend Meubelmaker, Bouwkunde en Civiele techniek. Maak hiervoor een afspraak met Michiel Troost via m.troost@rocmn.nl
      • Alle niveau 2- en 3-opleidingen op deze locatie. Maak hiervoor een afspraak met Bas Nulkes via b.nulkes@rocmn.nl

      Creative College

      • Evenementenorganisatie. Maak een afspraak met Veronique Bouwhuis via v.bouwhuis@rocmn.nl
      • Podium- en Evenemententechniek, en audiovisuele productie. Maak een afspraak met Jolande Prins via j.prins@rocmn.nl

      Gezondheidszorg College

      Gezondheidszorg College Amersfoort

      Gezondheidszorg College Utrecht

      • Verpleegkunde, Verzorgende IG en Laboratoriumtechniek. Maak een afspraak met Peer van Putten via p.vanputten@rocmn.nl

      Horeca & Toerisme College

      ICT College

      • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Carmel Jansen via c.jansen@rocmn.nl

      Media, ICT & Design College

      • Mediavormgeving, Mediaredactie en Mediaproductie. Maak een afspraak met Michelle Jacobs via m.jacobs@rocmn.nl

      Sport College

      Sport College Amersfoort

      Sport College Utrecht

      Tech College

      Tech College Amersfoort

      • Mechatronica, Constructiewerk en Werktuigbouwkunde. Maak een afspraak met Wilfred Ensing via w.ensing@rocmn.nl
      • Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 2 en 3. Maak een afspraak met Roland Grift via r.grift@rocmn.nl
      • Installatietechniek en Elektrotechniek niveau 4. Maak een afspraak met Erwin Krijt via e.krijt@rocmn.nl 
      • Human Technology. Maak een afspraak met Sedat Cakmak via s.cakmak@rocmn.nl

      Tech College Nieuwegein

      • Middenkader Engineering, niveau 4. Maak een afspraak met Mirjam van Rooijen via m.a.m.vanrooijen@rocmn.nl
      • Werktuigbouwkunde, Mechatronica, Verspanen, Constructiewerk, Installatietechniek, Elektrotechniek, bbl-opleidingen. Maak een afspraak met Timo van Nuenen via t.vannuenen@rocmn.nl

      Veiligheid & Defensie College

      Welzijn College

      Welzijn College Amersfoort

      • Alle opleidingen op deze locatie. Maak een afspraak met Natasja Huisman via n.huisman@rocmn.nl

      Welzijn College Utrecht

      Heb je vragen?

      Vraag het ons voorlichtingscentrum: